Вишитий чохол для мобільника своїми руками


Створити такий чохол зі звичайної стрічки для вишивання! Вам знадобиться:
В якості основи, нашому випадку, використана стрічка для вишивання, яка потребує мінімальної обробки, порівняно з канвою, яка дуже сипка. Нитки для вишивання, нитка нейлонова для міцності (хоча й зшиті звичайними нитками чохли випробувала на на розрив — міцні), липучка, шнурок декоративний або стрічка (не атласна, щоб не саталася); ножиці, голка тупа для вишивання й тонка голка, якою пришиватимемо липучку; намистинки, бісер для прикраси.

Обробляємо зріз стрічки. Якщо основа — канва, обробляємо, відповідно, з усіх боків. В середньому довжина заготовки чохла складає не менше 30 см, ширина від 8 см (вже з підігнутими краями).

Пришиваємо липучку і від неї починаємо вишивати основний мотив. Слідкуйте за рапортом, щоб у складеній в чохол cтрічці перехід малюнка з кінця на початок не був різкий, адже місце з’єднання липучки найбільше привертає увагу.

Зшиваємо стрічку по бокам. В даному випадку не розширюємо чохол широкою стрічкою, а будемо пришивати декоративний шнурок вже зверху.

Пришиваємо шнурок або цупку стрічку або вшиваємо її вздовж всієї довжини чохла.

Прикрашаємо: в’яжемо вузлик і набираємо кілька ниток бісеру, вшиваємо їх у шнурок. Дайте волю фантазії: можуть згодитися і гудзики, і яскраві насмистинки. А паєтки, люрекс, бісер-рубка не бажані, адже можуть чіпляти одяг.

Все. Чохол готовий

Автор, джерело: Серебреннікова Тетяна